BANKOVNÍ HYPOTÉKA a AMERICKÁ HYPOTÉKA

Hypoteční úvěr (neboli hypotéka) je úvěr určený fyzickým i právnickým osobám. Musí být vždy zajištěný zástavním právem k nemovitosti na území České republiky. Zástava je většinou financovaná nemovitost, ale lze ručit i jinou nemovitostí. Hypoteční banky nabízejí většinou dva typy úvěrů:

  1. účelová hypotéka – určena pouze ke koupi nemovitosti sloužící k vlastnímu bydlení nebo nemovitosti na investici
  2. neúčelová hypotéka, tzv. americká hypotéka – finanční prostředky z úvěru lze využít bez udání účelu

Zajistíme Vám financování na koupi nemovitosti s atraktivní úrokovou sazbou až do 95% zajištění a bez nutnosti návštěvy banky včetně podpisu úvěrové smlouvy.

Zařídíme Vám také refinancování stávající hypotéky za výhodnějších podmínek. Při změně banky nemusíte znovu prokazovat příjmy za předpokladu historicky včasného splácení a trvání minimálně tří let. Sazbu dokážeme zajistit dva roky do předu před koncem fixace.

Máme pro Vás připravené zvýhodněné podmínky oproti běžným klientům bankovních domů jako je nižší sazba, zpracování úvěru a odhad zdarma. Podmínky mohou být rozdílné, dle volby a možností zvolené banky. Poplatek za vedení úvěrového účtu dnes už neplatíte v žádné bance. Máte také možnost mimořádných splátek zdarma a to až do výše 25% výše z úvěru.

Vyřízení hypotéky Vám zabere do jedné hodiny Vašeho času. Vysvětlení postupu a podepsání žádosti trvá kolem půl hodiny, podpis úvěrové smlouvy s vysvětlením obsahu smlouvy také půl hodiny.

 

AMERICKÁ HYPOTÉKA

Zpětné profinancování nemovitosti nebo-li americká hypotéka je úvěr se zajištěním nemovitosti bez doložení využití účelu prostředků. 

Podobně jako u vyřízení hypotečního úvěru Vám sjednáme americkou hypotéku bez nutnosti návštěvy banky za atraktivních podmínek.

 

Pro více informací volejte nebo pište:

Telefon: +420 724 546 064
Telefon: +420 605 707 046

Email: hypoteka@moneymax.cz